Treća radionica “Verbalnog bontona” sa temom “Poželjna komunikacija sa osobama sa fizičkim invaliditetom” je održavana u subotu 08.02.2025. god. u prostorijama Udruženja osoba sa invaliditetom Beograd i onlajn putem zooma.
The workshop was supported by the Secretariat for Social Protection of Belgrade.




